O firmie

Już od wielu lat coraz więcej mówi się o powszechnej konieczności oszczędzania energii, więc siłą rzeczy w budownictwie dużo częściej spotykamy się z rozwiązaniami takimi jak m. in. dom energooszczędny - niskoenergetyczny.

Dbanie o energooszczędność budynków to konieczność, spowodowana zarówno przez przepisy (np. świadectwa energetyczne), jak również kwestie ekonomiczne. Od dłuższego czasu drożeje energia. Światowe konflikty, klęski żywiołowe itp., powodują, że ceny ropy, gazu, węgla idą w górę. Jedynym właściwym rozwiązaniem pozostaje próba obniżenia wydatków.

Nasza firma wychodzi temu naprzeciw. Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (wraz z gruntowymi wymiennikami ciepła),  instalacji solarnych opartych na najnowocześniejszych koloktorach próżniowych, oraz przydomowych elektrowni wiatrowo - słonecznych.

Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami regionalnymi. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.